ON-LINE EĞİTİMLER

KARGEM ON-LINE İLE PERAKENDE EĞİTİMLERİ İÇİNDE “Lojistik ve Depo Yönetimi” ve “Stok Yönetimi” eğitimleri başlamıştır. İlgilenenlerin dikkatine sunarız.

MAJÖR, ARTİL, BM-I ve BİYMED firmalarında TÜM EĞİTİMLERİM on-line olarak verilmektedir. Konu hakkında doğru yönlendirme için benimle doğrudan temasa geçilmesini öneririm. Eğitimlere kaç kişi katılırsa katılsın, eğitim mutlaka gerçekleşecektir. Eğitim zamanları konusunda esneklik vardır. 15 kişiden fazla katılım yapamıyoruz, bu teknik nedenlerle değil, katılımcıların ilgilerini takip etmek açısından önemlidir. böyle durumlarda 15 kişinin üzerinde taleplerde alternatif tekliflerimiz söz konusu olacaktır. eğitim sunuşları PDF şeklinde sunulacak ve eğitimlerde ayrıca soru-cevap bölümleri planlanacaktır. Fiyatların cazip olmasının yanında, pratik ve esnek uygulamalar söz konusudur.

Son olarak bir müşteri talebi ile “Eczanelerde Depo ve Stok Yönetimi ve Pandemide Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu eğitimi Eczaneler için hazırladım. Pandemi sonrasında da faydalı olacağını düşündüğüm bir eğitim oldu. talep halinde bu eğitim tarihleri açıklanabilir.

BM-I firması ile Mayıs ayında “Depo ve Stok Yönetimi” Eğitimi On-Line olarak açılmıştır, katılmak isteyenlerin dikkatine sunarız. Eğitim süresi kısa olarak hazırlanmıştır. konular kısa ve öz olarak sunulacak ve gereken konular aktarılacaktır.

Bu yazı Tüm yazılar kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir